SMS kreditai (2015-12-28)

Tu esi čia: » »
twitter icon
facebook icon

Sms kreditas, dar lengviau! SMS kreditas yra trumpalaikė paskola, kurią galima gauti teksto žinutes pagalba išsųsdami prašymą iš savo mobiliojo telefono. Paskolos suma, kuria patvirtina skolintojo kompanija, per trumpą laiką pervedžiama į Jūsų banko sąskaitą. Atminkite, kad sms kredito gavimui nereikalingas užstatas, garantas, pajamų pažyma.

Gyventojo amžius, norinčiam gauti sms kreditą, turi būti nuo 18 iki 70 metų, žinoma, priklauso ir nuo skolintojo bendroves. Paskolos sumos svyruoja, tačiau daugiausiai jų suma yra iki 1500 litų. Atmink, jei esi jau paėmes vieną iš greitųjų kreditų, antrą tuoj pačioj kompanijo, kol nesi grąžinęs, negalėsi gauti, žinoma, galimos išimtys, priklausomai nuo skolintojo kompanijos, kurioje kiekvieną atvėjį nagrinėja atskirai. Sms paskolos yra paskolos, kurių grąžinimo terminas yra iki vieno mėnesio, tačiau, jei ateinant mokėjimo laikui nėra galimybės sumokėti, tuomet reikia pratęsti terminą. Kredito sumos ir terimai skiriasi palūkanu normomis. Būtinai reikia įskaičiuoti, kad jei skolinates sms kreditą, yra apskaičiuojamas ir pridedamas Jūsų paskolos aptarnavimo mokestis. Esant konkurencijai, greito kredito rinkoje, kompanijos siūlo įvairias privilegijas, kuriomis reikėtu pasinaudoti, pavyzdžiui, pirma sms paskola nemokamai. Ką reiškia pirma paskola nemokamai? Tai reiškia, kad dabar galite skolintis pinigų be palūkanų normos, kiek pasiskolini, tiek turi grąžinti.

Sms kredito gavimui nereikalingi jokie dokumentai, tik aktyvus mobilusis telefonas ir banko sąskaita viename is Lietuvos banku. Norėdami gauti sms kreditą reikia užsiregistruoti telefonu arba internetinioje skolintojo svetainėje (paprastai yra asmens kodas, mobiliojo telefono numeris, e-paštas ir slaptažodis, bei būtinai reikia sutikti su skolintojo taisyklėmis) ir registruotis reikia tik vieną kartą. Užpildydami reikiamą informaciją, pamatysite konkretų mokėjimo grafiką, palūkanų normą. Pateikę reikalingą informaciją, Jums iš savo banko sąskaitos reikia pervesti nurodytą pinigų sumą (apie vieną centą, suma gali svyruoti priklausomai nuo kompanijos pasiūlymų), į skolintojo sąskaitą, ši suma bus kaip patvirtinimas skolintojui, kad nėra jokių kliūčių gauti sms kreditą į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Toliau yra keletos variantų, vienas, prisijungti pasirinkto skolintojo svetainėje ir patvirtinti greitąjį kreditą. Antras, siųsti sms (žinutę) iš savo mobiliojo telefono su patvirtinimu (visą reikiamą informaciją rasite skolintojo svetainėje). Yra ir toks variantas, tinginiams, paskambinę skolintojo kompaniją ir padarę visus formalumus telefonu. Per kelias minutes gausite žinutę su atsakymu, jei paskola bus patvirtinta, tada jau po trumpo laiko pinigai bus nurodytoje banko saskaitoje. Jeigu skolintojo kompanijos bankas skirtingas, nei Jūsų, pinigų suma bus prieinama tik po kelių valandų ar net dienų.

Kiekvieną paskolą reikia grąžinti, taip pat ir šią greitąją paskolą. Jei grąžinsi laiku, tuomet paprastai sekanti kartą, jei prireiks, turėsi palankesnės sąlygas. Skolintojo įmonė artėjant paskolos laikotarpio pabaigai primins žinute, kad netyčia nepamirštum padaryti paskolos pavedimą. Jei susidarė situaciją, kad negalėsi grąžinti numatytą sumą, tuomet galima atidėti paskolos mokėjimą. Skolintojo tinklapyje nurodyta informaciją, kiek kainuoja tokia paslauga, ir tokiu būdų Jums reikia nurodytą sumą įskaičiuoti į skolintojo sąskaitą su nuoroda apie mokėjimo pratęsimą ir paskolos terminas bus atidėtas tam tikram laikotarpiui. Bet atsiminkite, kad kredito pratęsimą reikia alikti iki kredito grąžinimo laikotarpio, ir apie sėkmingą kredito grąžinimo termino pratęsimą būsite informuote žinute į mobilųjį telefoną. Paskolos grąžinimo laikotarpį galima pratęsti tiek kartų, kiek norite, jeigu tik nepažeidžiate skolinančios bendrovės paskolos sutarties sąlygas. Pratęsimo mokestis priklauso nuo kredito sumos.
Kredito sumosKredito terminasDarbo laikas
Creditea.lt

min

100 €

max

5000 €

nuo

18 dienos

iki

2.5 mėnuo.

8:00 – 20:00

-

Gauti kreditą

18+ metų, Swedbank, SEB, Luminor, max BVKKMN 66.51%*

» Daugiau


Finbee.lt

min

300 €

max

25000 €

nuo

1 metinis

iki

7 metai

8:00-20:00

10:00-16:00

Gauti kreditą

Bičiuliškas būdas skolintis. Metinės palūkanos nuo 7% iki 25000€, nuo 18 metų, Citadele bankas, max BVKKMN 63.97%*

» Daugiau


Bobutespaskola

min

50 €

max

15000 €

nuo

3 mėnuo.

iki

6 metai

7:00-22:00

7:00-22:00

Gauti kreditą

Preliminariai kreditus gali gauti fiziniai asmenys nuo 18-65 metų, kurie 4 mėnsius ir daugiau oficialiai dirbantys pagal darbo sutartis Lietuvoje. Max BVKKMN 136.27%*

» Daugiau


Altero.lt

min

50 €

max

30000 €

nuo

3 mėnuo.

iki

10 metai

00:00-24:00

00:00-24:00

Gauti kreditą

Jokių įsipareigojimų. Pirmas kreditas nuo 1000 € iki 25000 €, 18 iki 75 metų, Swedbank, SEB, max BVKKMN 38.08%*

» Daugiau


Užsirašyk naujienoms

to top