Padėjėjas finansų srityje

Ar taupai pinigus ir laiką

Padėti tau sutaupyti pinigų ir laiko, kad galėtum priimti naudingiausią sprendimą kreditų srityje. Prieinama informacija padės tau akivaizdžiai surasti atsakymus į įvairius finansinius klausimus, pavyzdžiui, kur naudingiau internete pasiskolinti pinigų, kaip greitai juos gausiu į savo banko sąskaitą arba kokie dokumentai reikalingi, kad gaučiau paskolą internetu?

Taupyk toliau!

 
 
Top palūkanosTop palūkanosPaskolų sulyginimasPaskolų sulyginimasNemokama paslaugaNemokama
geriausi nebankiniai paskolų davėjai Lietuvojetavo naudingiausias paskolos pasiūlymaspaslauga 24/7
 

Paskolų sulyginimas

Paskolų sulyginimas - tai sėkmingas sprendimas, kad per kelias sekundes gautum informaciją apie pigiausią paskolą internetu.

Reikalinga skubi paskola kasdieninėms išlaidoms arba vartojimo paskola buto remontui, arba paskola automašinos įsigijimui, atsakymas: naudok paskolų sulyginimą ir sužinok apie paskolos davėją, kuris siūlo naudingiausią paskolos pasiūlymą su geriausiomis sąlygomis. Be to, mūsų klientai gali gauti nemokamas nepriklausomų ekspertų konsultacijas e-paštu.

 

Specialūs akcijų pasiūlymai

 

Specialūs akcijų pasiūlymai

Jeigu esi naujas klientas ir pirmą kartą skoliniesi skubią paskolą, tuomet galima ją gauti su 0% komisinių mokesčiu, kasdieną tai vadinama nemokama paskola. Nemokamos paslaugos minusas yra jos ribota pinigų suma ir grąžinimo terminas. Savo ruožtu, pliusas yra paprastas kredito gavimo procesas, vidutiniškai per 15 minučių.

Savo ruožtu, jeigu esi pastovus klientas ir grąžinant ankstesnę paskolą nebuvo vėlavimų, tuomet galima gauti Lojalumo pasiūlymą, t.y., pirmiausia, komisinių mokėjimų nuolaidas. Pavyzdžiui, skolinantis kasdieną gauk 10% nuolaidą, o gimimo dieną - 100% komisinių mokėjimo nuolaidą.

Mes pastoviai ieškome šios rūšies akcijų ir naujienų, todėl sutaupai daugiau ir skoliniesi naudingiau!

 

 

Paskolos skaičiuoklė

Naudok paskolos skaičiuoklę ir gauk atsakymus į dominančius klausimus. Siekiant sėkmingai pasinaudoti paskolų sulyginimu, rekomenduojame atkreipti dėmesį į tokius kriterijus, kaip paskolos suma, grąžinimo terminas ir metinių palūkanų tarifas. Paskolos gavimui nuspausk mygtuką „Užsakyti paskolą” ir sek paskolos davėjo nurodymais.

Prieš skoliniesi , patikrink kredito sąlygas taip pat ir paskolos davėjo interneto svetainėje. Įvertink pliusus ir minusus, išsirink sau tinkamą paskolą!

 

Pirmas kreditas nemokamai

 

Skubios paskolos ir paskolos su 0% komisinių mokesčiu

Skubios paskolos Lietuvoje prieinamos nuo 2008 metų. Jos siūlo skubiai pasiskolinti pinigų per 10-15 minučių be nereikalingų formalumų.

Sulyginus paskolos davėjus, galima išsirinkti pigiausią pasiūlymą ir sutaupyti pinigų. Jeigu paskolos gavėjas skolinasi pirmą kartą, tuomet paskolai suteikiamas 0% komisinių mokestis.

Skubios paskolos pirmiausia išduodamos su grąžinimo terminu iki 30 dienų. Užsibaigus terminui, paskola turi būti grąžinama arba ir turi būti pratęsiamas grąžinimo terminas, sumokant kredito pratęsimo mokestį.

Gavus teigiamą atsakymą, pinigai pervedami į banko sąskaitą, iš kurios buvo vykdomas aktyvizavimo mokėjimas.

 

Kredito istorija ir bloga kredito istorija 

Kredito istorija ir bloga kredito istorija

Ar žinai, kas yra kredito istorija, ir kas yra bloga kredito istorija? Ar žinai, dėl ko atsiranda bloga kredito istorija ir kaip pagerinti savo kredito istoriją?

Kredito istorija yra finansinių ataskaitų rodiklis, ji susidaro iš kliento anksčiau gautų paskolų, kiek ir kaip grąžintos gautos ir esančios paskolos.

Bloga kredito istorija yra, jeigu buvo uždelsiami reguliarūs mokėjimai, tuo atveju, jeigu uždelsiamas sąskaitų apmokėjimas ir sąskaitos išdavėjas perduoda skolą išniekojimų kompanijai, kuri klientą įtraukia į skolininkų registrus ir išieško negrąžintą skolą.

Jeigu tave domina atsakymas į klausimą, ar galima užsakyti ir gauti paskolą, jeigu yra bloga kredito istorija, tuomet ieškok atsakymo blogų skyriuje ir atsiliepimuose apie paskolų davėjus.

 

Greitos kredito sujungimas

Skolindamasis greitąjį kreditą, atrodo, kad po mėnesio gaudamas algą, galėsiu ją sugrąžinti. Tačiau dažnai nutinka, kad vis dėl to grąžinti neįmanoma, naudingiau yra pratęsti paskolos grąžinimo laikotarpį. Dėl to, kad grąžinimo laikotarpį galima pratęsti tiek kartu, kiek norėsi, susidaro situacija, kad beveik neįmanoma grąžinti greitąjį kreditą ir mokėdamas kredito pratęsimo mokestį permoki labai didelias palūkanas.

Ir būna ir tokie, kurie pasiskolina daugelias greitąsias paskolas ir kiekviena mėnesį tik pratęsia ir pratęsia grąžinimo laikotarpį. Rezultatas, nenaudingas kreditas, už kurį reikia mokėti dideles palūkanas.

Kyla klausimas, ar yra koks nors sprendimas, kad nereikėtu kiekvieną mėnesį mokėti kredito (-u) pratęsimo mokesčius ir grąžinti paimtą paskolą (-as) su pagrįstomis palūkanomis?
 Greitos kredito sujungimas

 

Tavo padėjėjas kredito pasirinkimo metu 

Tavo padėjėjas kredito pasirinkimo metu

Greitaskreditas.eu tikslas yra padėti Tau priimti tinkamą sprendimą kredito srityje. Mūsų komandą padės Jums naudingais patarimas ir rekomendacijomis skolintojo pasirinkimo klausimuose, bei suteiks naujausią informaciją apie specialius pasiūlymus ir naujienas.

Svetainėje prienama informacija padės Tau skaidria forma rasti atsakymus į klausimus apie prieinamas paskolas internete ir vartojamasias paskolas, jų pateikimo ir gavimo procesus.

Pavyzdžiui, kas yra greitas kreditas ir kaip jį apiformint? Ar greitąjai paskolai reikalingas užstatas, garantas ar kiti dokumentai? Ar greitas kreditas yra idealus variantas žmonėms, kurie negali atlaisvinti savo laiką reikiamu dokumentu forminimui? Ar greitas kreditas yra sprendimas, jei reikalingi iįskirtiniai pirkimai ir pritrūksta pinigu? Ar greitąją paskolą gali gauti žmonės su neįgalią, kurie sunku judėti toliau nuo gyvenamosios vietos?

 

Metinė palūkanų norma MPN 

Metinė palūkanų norma MPN

Metinė palūkanų norma yra bendros kredito išlaidos. Jie išreiškiami metiniais procentas nuo kredito bendros sumos, įskaitant kredito komisinius, palūkanas, išskyrus bet kurias kredito bendras išlaidas, kurias skolintojui reikia mokėti už betkurį kredito sutarties nustatytų sąlygų pažeidimą, kuris apskaičiuojamas remiantis Lietuvos Respublikos sąlygomis ir taisyklėmis. Pavyzdžiui, metinei palūkanų normai yra: kredito suma: 250.00 Lt, kredito komisinis mokestis: 23.96 Lt, registracijos komisinis: 0,01 Lt, kredito laikotarpis: 30 dienų. MPN = 199.90 %. Bendra suma, kuria reikės sumoketi kredito grąžinimo metu yra 273.96 Lt. Svetainėje nurodytos MPN ribos, tikslia MPN tam tikrai pinigų sumai ir atitinkamoje kredito kompanijoje galima rasti tos kompanijos svetainėje arba susisiekųs asmeniškai.

 

Valiutų kursai

Euro nuorodos kursai nustatomi, remiantis Europos Centrinių Bankų sistemos ir kitų centrinių bankų suderinimo procedūra ir atvaizduoja valiutos rinkos situaciją tam tikru momentu.

Kursai yra informacinio pobūdžio ir per dieną gali keistis. Lentelėje atvaizduoti faktiniai kursai atitinkamą dieną. Kursai atnaujinami vieną kartą per dieną.

Grynų pinigų valiutos keitimo sandėriai gali skirtis nuo nurodytų valiutų. Tikslią informaciją galima gauti, susisiekiant su atitinkamu valiutos keitimo punktu.

GREITASKREDITAS tai sulyginimo portalas, kuris taip pat siūlo taip ir valiutos kursų kalkuliatorių.

 Valiutos kursas

 

Sankcijos už pavėluotus mokėjimus

Greitos paskolos už vėlavimus prašo mokėti baudą, pradedant nuo 0.05% iki 0.75% nuo bendros uždelstos mokėjimo sumos už kiekvieną uždelstą dieną. Kai kurie skolintojai prie vėlavimo mokesčio reikalauja pinigus už priminimo laišką ir/arba vienakrtinį baudos mokestį, jei kredito laikotarpis buvo pavėluotas. Tikslią informaciją apie vėluojančių mokėjimų išlaidas galima rasti kiekvieno skolintojo svetainėje, sutarties sąlyguose ir/arba susisiekųs asmeniškai. Atmink, kad mokėjimų nevykdymas gali sukelti tau rimtas problemas ir paveikti tavo kreditinę istoriją, apsunkinti naujo kredito gavimą, ir įsipareigojimš nevykdymo atveju kreditorius gali pradėti skolos išieškojimo procedūrą arba perduoti teisias trečiosioms šalims.

Skolinkis pinigus tik jei esi tikras (-a), kad galėsi grąžinti kreditą laiku. Laiku negrąžintas kreditas gali sugadinti Tavo kredito istoriją ir vėliau bus sunku pasiskolinti ar paskolų bendrovės siūlis kreditus su nepalankiomis sąlygomis.

 

Užsirašyk naujienoms

to top