Dažni klausimai

Tu esi čia: »

Kas gali gauti paskolą?

Lietuvos valstybės piliečiai ir tie, kuriems yra galiojantis leidimas gyventi Lietuvoje, nuo 18 iki 70 metų amžiaus su tinkamo mokėjimo elgesiu. Tikslia informaciją galima sužinoti tam tikroje paslaugų tiekėjo interneto svetainėje.

Kada galima kreiptis dėl paskolos internetu?

Viskas priklauso nuo įmonės-skolintojo, tačiau internetu dėl paskolos galima kreiptis bet kuriuo dienos metu.

Kokie dokumentai reikalingi, kad galima būtu kreiptis dėl kredito?

Viskas priklauso nuo skolintojo, yra skolintojai, kuriems pakanka užpildyti paraišką internete ir turėti aktyvųji mobilųji (trumpalaikės paskolos), tačiau yra skolintojai, kurie reikalauja dar papildomus konkrečius dokumentus, kaip paso kopiją i.t.t. Tikslų dokumentų sąrašą, kuris yra reikalingas, norint kreiptis dėl paskolos, Jūs rasite skolintojo svetainėje.

Ar yra reikalingas garantas?

Kiekvienai skolintojų kompanijai yra savo taisyklės, pagal kurias reikalaujamas garantas. Tikslią informaciją, ar reikalingas garantas, Jūs rasite atitinkamo skolintojo svetainėje. Yra skolintojai, kurie nereikalaujo nei įkaito, nei garanto.

Ką daryti, jei registracijos metu įvedžiau klaidingus duomenis?

Jeigu registracijos metu arba pildant kredito paraišką internetu įvedėte neteisingus duomenis, prašome susisiekti su skolintojų kompanija ir pranešti apie neteisingus duomenis.

Koks yra papildomas mokestis, sudarant kredito sutartį?

Dauguma kredito kompanijų prašo mokėjimą už paskolos sutarties sudarymą, paskolos termino pratęsimą/sumažinimą ir kitus sutarties sąlygų pokyčius. Tikslią informaciją šiuo klausimu rasite paslaugų teikėjų svetainėje.

Kokia yra mėnesinė mokėjimo suma?

Mėnesinė suma priklauso nuo paskolos sumos ir laiko, kada kreditas turi būti grąžinamas. Norėdami gauti tikslią mokėjimo sumą, naudokitės, atitinkamo kredito teikėjo tinklapio, paskolos skaičiuokle.

Kokias bus galutinė suma, įskaitant visus mokėjimus, kurios reikės sumokėti grąžinant kreditą?

Bendrus mokėjimus už kreditą sudaro paskolos suma, komisijos mokestis už paskolą (procentai) ir vienkartinis autorozavimo mokestis (trumpalaikėms paskoloms). Tikslia informaciją galima rasti skolintojo tinklapyje.

Ar įmanoma gauti paskolą, jei yra skolas?

Priklauso nuo bendrovės skolintojos, tačiau dideliu skolų neturėtu būti. Daugiau informacijos galima rasti skolintojo tinklapyje.

Ar gausiu atsakymą apie paskolos priskyrimą?

Jeigu įgysite tinkamo ar netinkamo kredito kredito gavėjo statusą, gausite atsakymą telefonu (į jūsų nurodytą telefono numerį), arba sms būdu, arba elektroniniu paštu. Tikslia informaciją  galima rasti skolintojo tinklapyje.

Kaip greitai galima gauti atsakymą?

Kreditoriai stengesi kuo greičiau pateikti atsakymą. Pavyzdžiui, BIGBANK AS, atsakymą apie kredito gavimą galima gauti per 15-60 min, bet ne vėliau kaip per 24 valandas nuo kredito pareiškos gavimo momento.

Kaip ilgai kreditą paveda į  mano banko sąskaitą?

Priklauso nuo skolintojo sąlygu, bei nuo banko, kuriame atidaryta skolintojo sąskaita. Trumpalaikiai skolintojai paprastai pinigus įskaito per 10-20 min nuo kredito patvirtinimo momento. Savo ruožtu BIGBANK po dokumentu parengimo, kreditą įskaito per 24 valandas.

Kodėl man buvo atsakyta suteikti kreditą?

Galbūt, Jūs esate skolininkų registro sąraše, nesate grąžinė savo ankstesnius kreditus arba pavėluotai darėte mokėjimus, registracijos metu nurodėte klaidingus duomenis.

Ar galima pratęsti paskolos grąžinimo terminą?

Trumpalaikės paskolos siūlo pratęsimo galimybės. Norint pratęsti paskolos grąžinimo terminą, reikia sumokėti kredito komisają už ankstesnio laikotarpio kredito naudojimą, bei baudą, jei tokia yra. Norėdami sužinoti, kaip pratęsti grąžinimo laikotarpį, apsilankykite atitinkamame skolintojo tinklapyje.

Ar įmanoma sužinoti, kiek esu skolingas?

Kreipkitės į skolintoją ir galėsite sužinoti likusį paskolos balansą.

Ar įmanoma greičiau grąžinti paskolą?

Taip, kreditą visada galima grąžinti greičiau. Galbūt jeigu jūs apmokėsite kreditą greičiau, reikės sumokėti baudą, bet nereikės mokėti kiekvieno mėnesio procentus. Daugiau informacijos apie ankstyvą grąžinimą galima rasti skolintojos svetainėje. Pagrindinė kredito grąžinimo sąlygą yra gražinimas nustatytu laiku.

Kaip nereikėtu naudoti paskolą?

Paskolą nereikėtu imti, jei norite padengti kokios nors kitos paskolos mokėjimus.

Ką daryti, jei aš negaliu apmokėti paskolą?

Jeigu jūs negalite padenti paskolą nurodytu laikotarpiu, būtinai susisiekite su paskolos davėju. Yra daug skirtingų sprendimų, pavyzdžiui, atidėti mokėjimus arba pasinaudoti kredito atostogomis, arba keisti paskolos terminą i.t.t. priešingu atvėju jums reikės mokėti baudos palūkanas ir neapmokėjimo atveju, patekti į skolininkų regitrą, kuris yra prieinamas visiems skolintojams.

Kas yra MPN (metinė palūkanų norma)?

Vienas iš geriausiu priemonių palyginti skolintojus yra MPN (metinė palūkanų norma). Metinė palūkanų norma yra bendra kredito kaina, tai yra visos išlaidos, įskaitant mokėjimą už sutarties pasirašymą, kredito procentus, kitas su kredito susijusias išlaidas u.t.t. MPN yra išreiškiama procentais ir priklauso nuo kredito sumos. Tikslią MPN atitinkamoje kompanijoje galima sužinoti atitinkamame skolintojo tinklapyje.

Užsirašyk naujienoms

to top