Privatumo politika

Terminai

  1. Svetainė www.greitaskreditas.eu (toliau – svetainė).
  2. Lankytojas – fizinis ar juridinis asmuo, kuris apsilanko svetainėje (www.greitaskreditas.eu).

Privatumas – konfidencialumo politika

Jūsų privatumas (saugumas) mums yra svarbus. Norėdami geriau suprasti, koks yra jūsų saugumas svetainėje, mes paaiškinsime informacijos rinkimą ir naudojimą. Bet koki gauta informacija lankytojui nebus atskeista ir nebus vertinama kaip konfidenciali, ji nebus parduodama ar kitaip naudojama, jei lankytojui darys žalą.

Svetainės lankytojai turi teisę be jokių apribojimų ir be duomenų registracijos, apsilankyti svetainės skyriuose ir susipažinti su informacinę medžiaga.

Google Analytics ir maži failai arba "cookies"

Google Analytics yra paslauga, kuria siūlo Google bendrovė. Google Analytics naudoja mažus failus arba „cookies”, kuriu pagalba yra stebimi vartotojo veiksmai, siekiant įvertinti svetainės veiksmingumą ir dėl kitų priežaščių (taip pat yra apibendrinami IP adresai). Įgyta informacija yra saugoma Google bendroves serveriuose. Kai lankotės šioje svetainėje, jūsų privatumas nėra apdraustas.

Asmeninė informacija

Kai lankotės svetainėje, jūsų IP adresas, kurį naudojate tam, kad prieiti prie svetainės, bei apie datą ir laiką, kai jūs tai darėte, ši informacija yra naudojama vidaus naudojimui analizuojant laikytoju tendencijas.

Apsilankę svetainėje, lankytojas sutinka su privatumo politika ir svetainės sąlygomis. Manoma, kad lankytojas su jomis yra susipažinęs ir sutinka.

Pertraukite naudotis sveitaine, jei turite pritenzijas į privatumo politiką ir/arba į svetainės sąlygas, jums nėra priimtinas jos turinys, nuoroda (-os) į autorinės teisės. Ginčai, kylantys naudojant svetainę bus sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

Užsirašyk naujienoms

to top