Bigbank

Paskola automobiliui! Vartojimo paskolos, refinansavimas iki 15000€

Kredito suma: nuo 300 € iki 15000 €
Grąžinimo terminas: nuo 12 mėnesių iki 6 metų

Darbo laikas: darbo dienomis 8:00-22:00 ir savaitgaliais 9:00-18:00
Amžiaus apribojimai: nuo 22 iki 73 metų

Bigbank

Svarbu: BIGBANK paskolą gali gauti Lietuvos piliečiai, bei tie, kurie turi galiojantį leidimą gyventi Lietuvoje ar turi teisę gyventi šalyje. BIGBANK specializuojasi vartojimo paskoluose Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Austrijoje ir Olandijoje.

Paskolos gavimo tvarka: tam, kad gauti paskolą, reikia užpildyti paskolos prašymą, pateikti reikiamus dokumentus > patikrtinimas > atsakimas (15-60 min) > pinigai banko sąskaitoje

Bigbank Lietuvoje

Banko sąskaitos: Swedbank, SEB

Vartojimo kreditai

 

Bigbank kontaktai Lietuvoje:


BIGBANK - specializuotas vartojamųjų paskolų bankas. Su BIGBANK galite įgyvendinti savo norus - suremontuoti būstą, įsigyti naujų baldų, atnaujinti buitinę techniką, išvykti atostogų ar sumokėti už mokslus.

 

Užpildykite paraišką Jums patogiausiu būdu

 

Sutarties pasirašymas

Teigiamo sprendimo atveju, liks tik pasirašyti vartojimo kredito sutartį. Tai padaryti galėsite:


Po sutarties pasirašymo, pinigai bus pervesti į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Išmokėjimus atliekame kiekvieną dieną - jei Jūsų sąskaita yra Swedbank, SEB ar DNB banke, galėsite pinigais naudotis ir savaitgaliais. Jeigu sąskaita yra kitame banke, pinigų gali tekti palaukti 1-3 dienas.

Kas gali gauti Bigbank kreditą

Reikalavimai gavėjui
  • Paraišką gali teikti ne jaunesnis negu 22 metų Lietuvos Respublikos pilietis ar kitos užsienio valstybės pilietis, turintis leidimą gyventi Lietuvoje;
  • Kredito suma priklauso nuo Jūsų gaunamų pajamų.
  • Jei kreditui gauti nepakanka pajamų, galite kreiptis dėl paskolos kartu su laiduotoju arba bendraskoliu.

Svarbu

  • Įvertink savo grąžinimo galimybes ir būk atsakingas! Nesiskolink, jei tai nėra būtina! Prieš skolintis, perskaityk sutarties sąlygas ir esant klausimams, susisiek su savo skolintoju.
 Bigbank Klientų aptarnavimas

BVKKMN

Jei sudaroma 72 mėn. sutartis dėl 7 000 EUR paskolos, tai pritaikius 23% fiksuotą metinę palūkanų normą, 3.19 EUR mėnesinį administravimo mokestį, 7.9% sutarties sudarymo mokestį (išskaičiuojamas iš paskolos ir sumokamas sutarties sudarymo dieną) bendra kredito suma, kuria klientas gali naudotis, būtų 6 447 EUR, mėnesio įmoka 183.25 EUR, bendra sumokama suma 13 194.13 EUR, BVKKMN 31.11 %.

Vartojimo kreditai

Atsiliepimai

Mums yra svarbi Tavo nuomonė ir tu gali padėti formuoti svetainę, įrašus atsiliepimą arba pasiūlimą!

Bigbank
2016-11-04 13:50:01
Ačiū bendrovei už rūpestį.
Bigbank
2016-05-25 16:39:05
nesuprantu tai gali zmogus paimti 10000e paskola bustui nusipirkti uzstatant ji, turint skolu, bet juos ismokant savas ir svetimas.Dirbantis ir uzdirbantis nuomuojantis busta mokantis nuoma ir visas paslaugas. ar cia dar naujas triukas skolu ismusinetuju,nes sie saunuoliai gyvena is zmoniu kvailumo.
Bigbank
2013-08-08 10:09:50
spasiba
Pridėti atsiliepimą
Vardas *
Įvertinimas *
Atsiliepimas
refresh
captcha

Užsirašyk naujienoms

to top