Greitieji kreditai

Greitos paskolos internetu yra patogus būdas pasiskolinti pinigų kasdieninėms reikmėms. Nori apsipirkti, nusipirkti kelionią, apmokėti sąskaitas ar reikia suremontuoti automobilį ir žinai, kad gavus algą galėsi grąžinti paimtą paskolą– tuomet nedidelė paskola keliom dienom arba mėnesiams gali būti sprendimu. Jei reikalingas nedidelis pinigų kiekis keliom savaitėm arba mėnesiams, tuomet greita paskola internetu yra būdas, kaip lengvai ir naudingai gauti pinigus!

Greitas paskolas galima įforminti maždaug per 15-30 minučių, nepaliekant savo kompiuterio vietos, be pažymu ir garantų. Savo ruožtu kreditą banke per 1-2 dienas. Norint skolintis internetu, reikia pasirinkti tinkamą paskolos bendrovę, reikia užsiregistruoti skolintojo svetainėje ir kreiptis dėl kredito. Teigiamo atsakymo atveju pinigai bus pervesti į Tavo banko sąskaitą!

Pasinaudok žemiau esančia palyginimu lentelę ir pasirink tinkamiausią kreditą! „Sužinoti daugiau” reiškia daugiau informacijos apie atitinkamą skolintojų, paspausdami mygtuką „Gaiti kreditą”, registracijos puslapis kredito kompanijos svetainėje. Sužinok, kurios yra labiausiai naudingos ir greičiausiai prieinamos greitos paskolos Lietuvoje!

Pasirink palyginimo būdą   
Visų pirmą pasirink palyginimo būdą ir palygink paskolų kompanijas pagal savo pageidaujamus kriterijus
    
Pirmas kreditas nemokamai   
Metinė palūkanų norma   
Mėnesio % dydis   
Aktyvizacijos mokestis   
Maksimali paskolos suma    
Amžius   
Vertinimas   

 

Greitai paskolų palyginti, amžius 18-20 metai


smscredit LT

Nemokamas kreditas: 1 kreditas iki 1000.00Lt nemokamai
Mėnesinė procentinė norma: 9.4% (94Lt)
Metinė procentu norma: 0.01-115%

Aktyvizavimo mokestis:  0.01Lt
Kredito suma: nuo 100.00Lt iki 2000.00Lt
Kredito terminas: nuo 14 iki 30 dienų

Vertinimas: Reitingas

Sužinoti daugiau >

Gauti kreditą

7:00-24:00
7:00-24:00
vivus LT

Nemokamas kreditas: galimos akcijos
Mėnesinė procentinė norma: 9.58% (95.87Lt)
Metinė procentu norma: 110-115%

Aktyvizavimo mokestis:  0.01Lt
Kredito suma: nuo 250.00Lt iki 5000.00Lt
Kredito terminas: nuo 30 dienų iki 24 mėnesių

Vertinimas: Reitingas

Sužinoti daugiau >

Gauti kreditą

7:00-24:00
7:00-24:00
Litcredit.lt

Nemokamas kreditas: 1 kreditas iki 1000.00Lt nemokamai
Mėnesinė procentinė norma: 9.00% (90Lt)
Metinė procentu norma: 0.01-112%

Aktyvizavimo mokestis: 0.01Lt
Kredito suma: nuo 100.00Lt iki 1500.00Lt
Kredito terminas: nuo 14 iki 30 dienų

Vertinimas: Reitingas

Sužinoti daugiau >

Gauti kreditą

9:00-20:00
10:00-18:00

* kredito suma 1000Lt + kredito % (iki 30 dienų)/1000*100-100=mėnesio % norma * kredito suma 800Lt + kredito % (iki 30 dienų)/800*100-100=mėnesio % norma

Vertinimas

Vertinimas- peržiūrėti ir pridėti vertinimą (-us) apie skolininkus galima 24 valandas per parą. Norėdami pridėti vertinimą apie atitinkamą skolintojų reikia taip pat parašyti apžvalgą ir tai galima padaryti apsilankųs kitame skyriuje. Lentelėje pateiktas vertinimas apdorojamas pagal atsiliepimus 1-2 kartus per mėnesį.

Metinė palūkanų norma MPN

Metinė palūkanų norma yra bendros kredito išlaidos. Jie išreiškiami metiniais procentas nuo kredito bendros sumos, įskaitant kredito komisinius, palūkanas, išskyrus bet kurias kredito bendras išlaidas, kurias skolintojui reikia mokėti už betkurį kredito sutarties nustatytų sąlygų pažeidimą, kuris apskaičiuojamas remiantis Lietuvos Respublikos sąlygomis ir taisyklėmis. Pavyzdžiui, metinei palūkanų normai yra: kredito suma: 250.00 Lt, kredito komisinis mokestis: 23.96 Lt, registracijos komisinis: 0,01 Lt,kredito laikotarpis: 30 dienų. MPN = 199.90 %. Bendra suma, kuria reikės sumoketi kredito grąžinimo metu yra 273.96 Lt. Svetainėje nurodytos MPN ribos, tikslia MPN tam tikrai pinigų sumai ir atitinkamoje kredito kompanijoje galima rasti tos kompanijos svetainėje arba susisiekųs asmeniškai.

Galimybė gauti pinigus per 15-30 minučių

Greitas paskolas internetu galima gauti per 15-30 minučių. Norėdami gauti greitą paskolą reikia pasirinkųs atitinkamą skolintojų, registruotis jo svetainėje ir išsiųsti paskolos paraišką. Teigiamo atsakymo atveju pinigus gausi savo banko sąskaitoje. Jei tavo banko sąskaita ir greitojo kredito kompanijos sąskaita yra viename banke, tuomet pinigus gausi per kelias minutes. Jei pinigus reikės įskaičiuoti į kito banko sąskaitą, tada pinigus tikėtina gausi per vieną darbo dieną.

Užklausti greitąjį kreditą galima per 24 valandas per parą

Užklausti greitąjį kreditą galima bet kuriuo paros metu, tačiau atsakymas, kaip ir pinigai (teigiamu atvėju), bus pervesti tik darbo metu.

Pirma paskola nemokamai ir SMS kreditai

Daugelis greitų paskolų įmonių siūlo gauti pirmą paskolą be palūkanų mokesčio. Tiktai skolindamiesi pirmą kartą galimą gauti pinigus naudingai ir nepermokėjus kredito naudojimo palūkanas. Greitų kreditų kompanijos siūlo savo klientams skolintis greitąjį kreditą pakartotinai SMS pagalba, nes nereikia pakartotinai registruotis, bei nėra reikalingi kiti formalumai. Reikia išsiųsti SMS ir pinigai per kelias minutes bus banko sąskaitoje!

Baudos arba delspinigiai

Greitos paskolos už vėlavimus prašo mokėti baudą, pradedant nuo 0.05% iki 0.75% nuo bendros uždelstos mokėjimo sumos už kiekvieną uždelstą dieną. Kai kurie skolintojai prie vėlavimo mokesčio reikalauja pinigus už priminimo laišką ir/arba vienakrtinį baudos mokestį, jei kredito laikotarpis buvo pavėluotas. Tikslią informaciją apie vėluojančių mokėjimų išlaidas galima rasti kiekvieno skolintojo svetainėje, sutarties sąlyguose ir/arba susisiekųs asmeniškai. Atmink, kad mokėjimų nevykdymas gali sukelti tau rimtas problemas ir paveikti tavo kreditinę istoriją, apsunkinti naujo kredito gavimą, ir įsipareigojimš nevykdymo atveju kreditorius gali pradėti skolos išieškojimo procedūrą arba perduoti teisias trečiosioms šalims.

Nori palyginti dar daugiau kredito įmones, spausk čia.

Skolinkis pinigus tik jei esi tikras (-a), kad galėsi grąžinti kreditą laiku. Laiku negrąžintas kreditas gali sugadinti Tavo kredito istoriją ir vėliau bus sunku pasiskolinti ar paskolų bendrovės siūlis kreditus su nepalankiomis sąlygomis.

Atmink, kad pavėluoto mokėjimo atvėju, kredito įstaiga turi teisę priskirti baudos palūkanas. Skolinkis atsakingai!

Užstatyk savo automobilį ir gauk kredito tą pačią dieną, spausk čia.

Užsirašyk naujienoms

to top