Sąlygos

Tu esi čia: »

Interneto svetainės www.greitaskreditas.eu (toliau – svetainė) savininkas ir administratorius yra SIA “SCHAEFER”, reg.nr. LV50103412751 (toliau– savininkas). Savininkas pasilieka sau teisę papildyti, keisti arba kaip nors kitaip keisti svetainės esančia informaciją ir taisykles, bei jos vizualini pateikimą ir turinį. Bei savininkas turi teisę bet kuriu metu apriboti laisvą prieigą prie svetainės.

Lankytojas – fizinis arba juridinis asmuo, kuris internete aplanko svetainę (www.greitaskreditas.eu).

Apsilankę svetainėje, lankytojas sutinka su privatumo politika ir svetainės sąlygomis. Manoma, kad lankytojas su jomis yra susipažinęs ir sutinka.

Pertraukite naudotis sveitaine, jei turite pritenzijas į privatumo politiką ir/arba į svetainės sąlygas, jums nėra priimtinas jos turinys, nuoroda (-os) į autorinės teisės. Ginčai, kylantys naudojant svetainę bus sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

Svetainės sąlygos

 1. Svetainės turinys yra skirtas tik informaciniams tikslams. Svetainėje nurodyta informacija negali būti laikoma konkretaus pasiūlymo produkto arba paslaugos pirkimu, pardavimu ir kt..
 2. Svetainėje ruošiama informacija apie kitų juridinių įmonių siūlomus/teikiamus pasiūlymus. Konkrečius išsamius, aiškinamuosius atsakymus į lankytojui kilusius klausimus (pavyždžiui, nuorodas dėl pavėluotu mokėjimu, nuorodas dėl nevykdomu mokėjimu, dėl atsakingo skolintojo veiklos kodekso/politikos, mokėjimu atskleidimo, įskaitant metinę procentinę norma (MPN), atnaujinimo politikos, kontaktinės informacijos i.t.t.), kurie atsirado naršant svetainę, yra prieinami konkrečio paslaugos teikėjo svetainėje.
 3. Svetainėje patalpinta informacija ir vydkomos funkcijos negarantuoja, bei nėra atsakinga dėl kokių nors kilusiu klaidu, bei nėra atsakinga dėl svetainėje patalpintos informacijos tinkamumo kiekvienam lankytojui.
 4. Informacija, kuri pateikta svetainėje, yra laikoma informatyvi (skirta tik informaciniais tikslais) ir savininkas nėra atsakingas dėl svetainės lankytojų priimtu sprendimu arba vykdomos veiklos, kuri atsarydo po svetainės apsilankymo ir atsiliepiant į svetainėje pateiktą informaciją arba patarimus.
 5. Svetainėje skirta informacija nėra atskirai patikrinta, ji įterpiama remiantis patikimais informacijos šaltiniais.
 6. Svetainėje pateiktos sąnaudos yra nurodytos tik informaciniais tikslais, išskyrus atvėjus, kai svetainėje nenurodyta kitaip. Sąnaudas patariama patikrinti iki tam tikro sandorio vykdymo, tam tikros paslaugos teikėjo tinklapyje.
 7. Savininkas turi teisę svetainėje patalpinti kitų fizinių/juridinių asmenų svetainių nuorodas, remiantis tuo svetainė gali turėti tokio tipo išorinės nuoradas, įskaitant prieigą prie trečiųjų šalių svetainių, bei gali siūlyti arba informuoti apie trečiųjų šalių produktus, paslaugas i.t.t. Dėl trečios šalies svetainės turinį, įskaitant svetainės siūlomų produktų ir paslaugų turinį, interneto svetainės gamintojas neatsako ir netrikrina. www.greitaskreditas.eu neatsako už sių svetainių saugumą. Jūs turite žinoti, kad šių svetainių saugumas gali skirtis nuo mūsų svetainės saugumo.
 8. Svetainės kūrėjas neprisiima atsakomybės už bet kokius nuostolius ar žalą (tiek dėl tiesioginių, netiesioginių arba pasekminių nuostoliū), kurios atsirado dėl svetainės naudojimo, bei neprisiima atsakomybės dėl svetainės informacijos prieigos.
 9. Informacija, įtraukta į svetainės prašymo formą trečiosiom šalims nėra atskleista.
 10. Svetainėje esančia informacija galima apžiūrėti ir išspausdinti tik asmeniniam, nekomerciniam naudojimui.
 11. Svetainėje patalpinti logotipai, prekių ženklai ir kiti autoriniai darbai yra autorinių teisių medžiaga, kurią saugoma Lietuvoje galiuojančiai įstatymai ir reglamentai. Šios autorinės medžiagos yra savininko arba kito fizinio/juridinio asmens nuosavybė.
 12. Draudžiama imtis bet kokių veiksmų, kurie keltų pavojų svetainės saugumo sistemos funkcionalumui, stabilumui ir greičiui.
 13. www.greitaskreditas.eu turi teisę bet kokiu laiku įvesti kitas svetainės naudojimo taisyklės, kurios įsigalioja, kai naujos taisyklės paskelbtos interneto svetainėje. Svetainės, įskaitant visą patalpintą informaciją, naudojimas po pasikeitimu, reiškia, kad vartotojas sutinka su svetainės sąlygomis.
 14. Svetainės sąlygos netaikomos kitų fizinių/juridinių asmenų interneto svetainėms.
 15. Reguliariai susipažinkite su svetainės vardojimo sąlygomis, nes jie gali keistis be išankstinio perspėjimo.

Jei turite klausimų, prašome naudoti mūsų kontaktų skyrių arba e-paštą.

Užsirašyk naujienoms

to top