Vartojimo kreditai

Vartojamosios paskolos galima įforminti maždaug per 30-60 minučių, be pažymu ir garantų. Kreditą banke per 1-2 dienas. Norint skolintis internetu, reikia pasirinkti tinkamą paskolos bendrovę, reikia užsiregistruoti skolintojo svetainėje ir kreiptis dėl kredito. Teigiamo atsakymo atveju pinigai bus pervesti į Tavo banko sąskaitą!

Pasinaudok žemiau esančia palyginimu lentelę ir pasirink tinkamiausią kreditą! „Sužinoti daugiau” reiškia daugiau informacijos apie atitinkamą skolintojų, paspausdami mygtuką „Gaiti kreditą”, registracijos puslapis kredito kompanijos svetainėje. Sužinok, kurios yra labiausiai naudingos ir greičiausiai prieinamos vartojamosios paskolos Lietuvoje!

Vartojimo kreditai pasirink palyginimo būdą:   
Visų pirmą pasirink palyginimo būdą ir palygink paskolų kompanijas pagal savo pageidaujamus kriterijus
    
Mėnesinis mokestis*    
Minimali suma   
Maksimali suma   
Kredito terminas   
Amžius   

Vartojimo kreditai,  banko sąskaita Nordea bankas

Creditstar

Mėnesinis mokestis: 603.00Lt*

Metinė palūkanų norma: 110-142%
Amžiaus apribojimai: nuo 18 iki 60 metų

Kredito suma: nuo 250.00Lt iki 7000.00Lt
Kredito terminas: nuo 15 dienų iki 12 mėnesių

Vertinimas: Reitingas

Sužinoti daugiau >

Gauti kreditą

9:00-21:00
9:00-21:00

* mėnesinė įmoka apskaičiuojama naudojant kredito skaičiuoklę, kuri prieinama atitinkamos kredito kompanijos svetainėje (kredito suma 5000 Lt su 12 mėnesiu mokėjimo laikotarpiu), kredito skaičiuoklei yra informacinio pobūdžio

Vertinimas

Vertinimas- peržiūrėti ir pridėti vertinimą (-us) apie skolininkus galima 24 valandas per parą. Norėdami pridėti vertinimą apie atitinkamą skolintojų reikia taip pat parašyti apžvalgą ir tai galima padaryti apsilankųs kitame skyriuje. Lentelėje pateiktas vertinimas apdorojamas pagal atsiliepimus 1-2 kartus per mėnesį.

Metinė palūkanų norma MPN

Metinė palūkanų norma yra bendros kredito išlaidos. Jie išreiškiami metiniais procentas nuo kredito bendros sumos, įskaitant kredito komisinius, palūkanas, išskyrus bet kurias kredito bendras išlaidas, kurias skolintojui reikia mokėti už betkurį kredito sutarties nustatytų sąlygų pažeidimą, kuris apskaičiuojamas remiantis Lietuvos Respublikos sąlygomis ir taisyklėmis. Pavyzdžiui, metinei palūkanų normai yra: kredito suma: 250.00 Lt, kredito komisinis mokestis: 23.96 Lt, registracijos komisinis: 0,01 Lt,kredito laikotarpis: 30 dienų. MPN = 199.90 %. Bendra suma, kuria reikės sumoketi kredito grąžinimo metu yra 273.96 Lt. Svetainėje nurodytos MPN ribos, tikslia MPN tam tikrai pinigų sumai ir atitinkamoje kredito kompanijoje galima rasti tos kompanijos svetainėje arba susisiekųs asmeniškai.

Užklausti kreditą galima per 24 valandas per parą

Užklausti kreditą galima bet kuriuo paros metu, tačiau atsakymas, kaip ir pinigai (teigiamu atvėju), bus pervesti tik darbo metu.

Baudos arba delspinigiai

Paskolos už vėlavimus prašo mokėti baudą, pradedant nuo 0.05% iki 0.75% nuo bendros uždelstos mokėjimo sumos už kiekvieną uždelstą dieną. Kai kurie skolintojai prie vėlavimo mokesčio reikalauja pinigus už priminimo laišką ir/arba vienakrtinį baudos mokestį, jei kredito laikotarpis buvo pavėluotas. Tikslią informaciją apie vėluojančių mokėjimų išlaidas galima rasti kiekvieno skolintojo svetainėje, sutarties sąlyguose ir/arba susisiekųs asmeniškai. Atmink, kad mokėjimų nevykdymas gali sukelti tau rimtas problemas ir paveikti tavo kreditinę istoriją, apsunkinti naujo kredito gavimą, ir įsipareigojimš nevykdymo atveju kreditorius gali pradėti skolos išieškojimo procedūrą arba perduoti teisias trečiosioms šalims.

Norite palyginti greito kredito kompanijas, spauskite čia.

Skolinkis pinigus tik jei esi tikras (-a), kad galėsi grąžinti kreditą laiku. Laiku negrąžintas kreditas gali sugadinti Tavo kredito istoriją ir vėliau bus sunku pasiskolinti ar paskolų bendrovės siūlis kreditus su nepalankiomis sąlygomis.

Atmink, kad pavėluoto mokėjimo atvėju, kredito įstaiga turi teisę priskirti baudos palūkanas. Skolinkis atsakingai!

Užsirašyk naujienoms

to top